سالومه چیست؟

کرج، مهرشهر، بلوار ارم، برج لادن
شماره تماس : ۰۲۶۳۳۲۹۴۰۱۲
ایمیل : info[at]salumegroup.ir

شبکه‌های اجتماعی

 

حریم شخصی

۱. سالومه متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که درنتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات سالومه در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌شود. این اطلاعات به شرح زیر است:

اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام (نام، نام خانوادگی، شماره‌ی ملی، آدرس و شماره‌ی تلفن همراه)، درخواست خدمات و … در اختیار شرکت قرار می‌دهد.

اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و درنتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سالومه در این برنامه ذخیره می‌شود؛ ازجمله موقعیت مکانی خدمات کاربر، طول هر خدمات، نشانی مقصد، هزینه‌ی خدمات، تراکنش‌های مالی صورت گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات سالومه و اطلاعات مربوط به سخت‌افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات سالومه استفاده می‌کند (نظیر سیستم‌عامل آن) و نهایتاً شیوه‌ی اتصال کاربر به اینترنت و …

تبصره: در مواردی شرکت به کاربران اجازه می‌دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات خود را در نرم‌افزارهای سالومه منتشر کنند. محتوای تولیدشده – و نه کپی شده – توسط کاربران به شیوه‌ی مذکور در مالکیت کاربران قرار دارد، اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم‌افزارهای سالومه اجازه‌ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیرقابل رجوع و قابل‌انتقال به شرکت واگذار می‌کند.

۲. سالومه متعهد می‌شود که اطلاعات ذخیره‌شده در برنامه‌ی سالومه – یعنی موارد فوق‌الذکر – را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات استفاده نماید، درنتیجه ارائه‌ی شماره‌ی همراه مشتری به متخصص برای پیدا کردن محل دقیق مشتری هنگام مراجعه به محل مشتری بلااشکال است.

۳. سالومه حداکثر توانایی لازم را با توجه به استاندارد های امنیتی در خصوص حفظ محرمانگی اطلاعات به کار خواهد بست و در صورت اقدامات اشخاص ثالث جهت به دست آوردن اطلاعات کاربران و نیز انجام حملات سایبری و الکترونیکی اقدامات حقوقی لازم را انجام خواهد داد.